Remote Snel Groeiende Internationale Vacaturesite Zoekt PHP Developer Op Medior niveau at Trending Jobs Open Startup
RSS
API
Remote HealthPost a job

find a remote job
work from anywhere

The largest collection of Remote Jobs for Digital Nomads online. Get a remote job you can do anywhere at Remote Companies like Toptal, Zapier and Automattic who embrace the future. There are 44,100+ jobs that allow you to work anywhere and live anywhere.

  Jobs

  People

👉 Hiring for a remote position?

Post a job
on the 🏆 #1 remote jobs board
Remote Health by SafetyWing
Global health insurance for freelancers & remote workers
Remote Health by SafetyWing
Global health insurance for freelancers & remote workers
Advertise here

Trending Jobs


closed

Snel Groeiende Internationale Vacaturesite Zoekt PHP Developer Op Medior niveau


Trending Jobs


dev

 

php

 

digital nomad

 

php

 

dev

 

php

 

php

 
This job post is closed and the position is probably filled. Please do not apply.
\nWat ga je doen bij Trending Jobs?\n\n\n* Je werkt aan de in-house ontwikkelde software waar Trending Jobs op draait, en waarop ruim 3,5 miljoen leden dagelijks vertrouwen (voornamelijk leden uit de US, UK en Nederland).\n\n* Op basis van input van leden, klanten en management werk je aan het functioneel verbeteren van Trending Jobs (bijv.: het automatisch optimaliseren van de verzendtijden van de vacature-alerts op basis van gedrag van leden, het verbeteren van de autosuggest, ervoor zorgen dat salariswensen van gebruikers goed worden meegenomen bij het selecteren van de vacatures).\n\n* Op basis van input van eigen input, en de input van je technische collega's werk je aan voornamelijk technische verbeterpunten (bijv.: zijn er nieuwe technieken die sneller, veiliger en efficiënter zijn die we kunnen implementeren?).\n\n* Alle input verwerken we in concrete issues (Youtrack) voor ze opgepakt worden.\n\n* Je schrijft zelf code en controleert code van collega's (code-review) om te voorkomen dat er code met bugs live komt.\n\n\n\nHoe ga je dat doen?\n\n\n\n* We werken o.a. met:\n\n\n\n* PHP (Laravel)\n\n* Bootstrap\n\n* Redis\n\n* MariaDB Columnstore\n\n* MySQL\n\n* jQuery\n\n* JavaScript\n\n\n\n* We werken nu nog grotendeels waterval-methode, naarmate het team groeit gaan we richting Agile/Scrum. Hier is het team nu nog net te klein voor.\n\n* Tools die we gebruiken:\n\n\n\n* Youtrack\n\n* Bugsnag\n\n\n\n\n\n* Nieuwste technieken\n\n* Cloudflare\n\n* Digital Ocean (gepland: switch naar AWS)\n\n* Toggl\n\n* PHPStorm\n\n* Git\n\n* We investeren graag in de beste tools die beschikbaar zijn\n\n\n\n* Door code-review en het werken met testomgevingen, voorkomen we dat code met bugs live komt.\n\n\n\n\n\nWat hebben we de afgelopen tijd gedaan?\n\n\n* We zijn voor bepaalde delen van onze applicatie geswitcht naar Columnstore, een nieuwe techniek waardoor onze systemen nu extreem veel sneller werken.\n\n* Verzendtijden van vacature-alerts worden nu automatisch verstuurd op basis van gedrag van leden (op basis van op welke tijden leden hun e-mails openen), zodat leden hun vacature-alert op de ideale tijd ontvangen.\n\n* We hebben een hybrid-cloud constructie opgezet. Gebruikers in de US hebben zo snel toegang tot de site (lokale server in NYC, cloud-hosting). Voor het zware rekenwerk op de achtergrond gebruiken we eigen servers in Amsterdam.\n\n* Diverse optimalisaties doorgevoerd in de manier waarop we met API's van partners omgaan (bundeling) waardoor we met dezelfde hardware capaciteit nog veel verder kunnen groeien.\n\n\n\n\nWie zoeken we? \n\n\n* Iemand die voornamelijk met onze back-end aan de slag gaat (>90% van het werk is back-end). Front-end kennis is in principe niet eens nodig.\n\n* Je bent niet bang om nieuwe technieken te leren en toe te passen.\n\n* Je bent bereid om je handen uit de mouwen te steken. Hoewel er natuurlijk goed nagedacht moet worden over hoe iets opgezet moet worden, ligt er ook veel uitvoerend werk klaar.\n\n* Je kunt tegen opbouwende kritiek en bent ook niet bang om anderen te wijzen op verbeterpunten.\n\n* Je bent slim, vindingrijk en schrijft goede code. Dit kan je aantonen d.m.v. onze PHP-test.\n\n* Ten minste 2 jaar werkervaring als developer bij een werkgever.\n\n* Bovenal: we zoeken iemand met verantwoordelijkheidsgevoel. Je krijgt veel vrijheid (remote werken) en werkt aan een applicatie met veel gebruikers. We hopen dat jij je ook verantwoordelijk voor de ervaring die onze leden hebben met de applicatie.\n\n\n\n\nWaarom doe je het allemaal?\n\nWij houden ons maar met één ding bezig: onze leden optimaal ondersteunen bij het vinden van een leuke baan. Daar komt heel veel bij kijken met het aantal actieve gebruikers dat we nu hebben. Met een goed platform kunnen wij echt een verschil maken in de carrière van onze leden. Daar doen we het allemaal voor.\nWe zijn door RVO Nederland erkend als innovatief IT-bedrijf (WBSO-regeling) en zijn er trots op dat we op technisch gebied vooruitstrevend zijn.\nDaarnaast beschikken we over een eigen IPv4-range met IP-adressen voor het versturen van onze vacature-alerts.\n\nHoe ziet een werkweek eruit?\n\nMaandagochtend zijn we altijd met het hele team op kantoor. Na een kop koffie volgt de techniek-bespreking. Hierin wordt even een korte update gegeven over hoe het met Trending Jobs gaat (vooral: wat is de impact van de wijzigingen die afgelopen week zijn doorgevoerd? Bijv.: zien we veel positieve reacties of komen er juist klachten binnen over iets dat nog niet helemaal goed werkt)? Zijn er andere issues die aandacht nodig hebben (bijv. e-mail deliverability)?\nVervolgens vertelt iedereen wat hij/zij afgelopen week heeft gedaan en of hulp of advies van collega's gewenst is. Hierna bespreken we de actiepunten voor de huidige week en komen we tot een taakverdeling.\nHierna is het tijd voor lunch. Na de lunch gaat iedereen aan het werk met de toebedeelde taken voor die week (kan uiteraard ook een sub-taak van een heel groot project zijn). De rest van de week is het aan jou: wil je graag van kantoor werken, of werk je liever van een andere locatie? De één werkt graag binnen kantooruren en op kantoor (met collega's, koffie en verzorgde lunch), de ander houdt er liever een andere indeling op na (geen ochtendmens?). In ieder geval werk je in principe de hele week aan de toebedeelde taken. Je kunt je collega's altijd om hulp vragen, uiteraard. En als er verder geen onverwachte problemen op je pad komen bij het ontwikkelen, bespreken we de volgende maandag hoe het gegaan is en wat er allemaal live gekomen is.\n\nTeam & werksfeer\n\n\n* Informeel IT-team met 8 developers, waarvan 4 developers fulltime aan Trending Jobs werken (we rekenen jou even mee bij de telling).\n\n\n\n* We zijn bezig met het aannemen van extra developers, dus het team zal nog wat doorgroeien.\n\n\n\n* 1 lead-developer voor Trending Jobs (Remco)\n\n* Management: Marcel & Ramon, beiden in ieder geval aanwezig op maandag (o.a. voor wekelijkse technische bespreking). Bedenken welke features nu het beste bij zullen dragen aan een betere gebruikerservaring en snellere groei van het platform. Marcel houdt zich daarnaast o.a. bezig met de groei van Trending Jobs (ervoor zorgen dat mensen ons platform weten te vinden), het aansluiten en behouden van klanten en de financiën van Trending Jobs.\n\n* Gezellige pauze met volledig verzorgde lunch.\n\n\n\n\n\nWat bieden wij?\n\n\n* Een mooi salaris, afhankelijk van (en meegroeiend met) je niveau.\n\n* Vrijheid. Veel vrijheid. Mogelijkheid tot flexibel indelen van uren (geen ochtendmens, of werk je liever een paar uurtjes in het weekend in plaats van op woensdagochtend? Dan vinden we hier een oplossing voor).\n\n* Mogelijkheid tot thuiswerken.\n\n* Reiskostenvergoeding.\n\n* Pensioen (50% inleg werkgever).\n\n* Volledig verzorgde lunch op kantoor.\n\n* Laptop of PC van de zaak, helemaal conform jouw wensen.\n\n* 24 vakantiedagen.\n\n* Af en toe een leuk bedrijfsuitje met het team, of gezellig uit eten.\n\n\n\n\nVerder luisteren we graag naar eventuele verbeterpunten, zodat wij een betere werkgever kunnen worden. Bijna alles kan geregeld worden.\n\n\nSollicitatieprocedure\n\nOvertuigd? Super! We zullen je sollicitatie snel bekijken. Als het aannemelijk is dat je op het niveau zit dat wij zoeken, volgt nog een PHP-test (remote). Je hebt maximaal 4 uur de tijd voor deze test. Je kunt deze test uitvoeren op ieder moment dat jou uitkomt (wordt automatisch verstuurd). De uitslag gebruiken we om objectief je niveau te bepalen en je een eerlijk salarisvoorstel kunnen doen. Als de testuitslag goed is, wordt je uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek met Remco (lead-developer) en Marcel (CEO). Bij een wederzijdse klik volgt een salarisvoorstel. We bieden in eerste instantie een jaarcontract met een proefperiode van 1 maand. Als dit eerste jaar wederzijds goed bevallen is, ga je over op een vast contract!


See more jobs at Trending Jobs

# How do you apply?\n\n This job post is older than 30 days and the position is probably filled. Try applying to jobs posted recently instead.
2,304ms